O nas

Vitoria to eklektyczny świat, gdzie piękno i natura splatają się w harmonijną całość

Nazywam się Karolina i chciałabym Cię zabrać w podróż pełną delikatności i magii prosto z serca Indii.

Nasza misja

Moja pasja do pielęgnacji ciała i miłość do podróży zrodziły się wiele lat temu, kiedy po raz pierwszy postawiłam stopę na indyjskiej ziemi. Zafascynowana bogactwem tamtejszej kultury i naturalnymi metodami dbania o urodę, zaczęłam stosować indyjską pielęgnację. W tym czasie zmagałam się też z problemem przebarwień na twarzy. Niestety nie pomogła kuracja laserowa ani peelingi medyczne. Dopiero kosmetyki z Indii sprawiły, że problem całkowicie zniknął. Wtedy poczułam, że muszą się o nich dowiedzieć wszystkie Polki!

 

I tak właśnie powstała moja idea sprowadzania wyjątkowych indyjskich kosmetyków do Polski. Przygotowywałam się do tego projektu przez wiele miesięcy, tak aby produkt, który trafia w Twoje ręce przynosił radość i wytchnienie dla Ciebie i Twojej skóry.

 

Produkty Vitoria są kwintesencją natury – tworzone z miłością, z wykorzystaniem tradycyjnych receptur, pozbawione wszelkich szkodliwych substancji.
Każdy składnik jest starannie wyselekcjonowany, abyś mógł/mogła cieszyć się ich skutecznością, bez żadnych kompromisów.

 

Wierzę, że prawdziwe piękno tkwi w prostocie i autentyczności, dlatego kosmetyki Vitoria są tak niezwykłe. Pozwalają poczuć się lepiej, podkreślając Twoją naturalną urodę.

 

Odkryj sekret indyjskiej pielęgnacji. Niech te produkty staną się częścią Twojej codziennej rutyny, przynosząc Ci błogość prosto z natury.

Nasze wartości

सुंदरता

Sundarata - piękno

प्रकृति

Prakrti - natura

प्रभावशीलता

Prabhaavasheelata - skuteczność